-(PBK)***PARKOUR**BRODNICA**KLAN-

-(PBK)***PARKOUR**BRODNICA**KLAN-


#1 2009-02-27 13:41:02

W0j3ta$S

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-27
Posty: 18
Punktów :   

Stanie Na Rękach

W tym poście mam zamiar przekazać wam moją wiedzę o tym, jak najszybciej można nauczyć się stania na rękach.


Po pierwsze: musimy znaleźć sobie trochę miejsca i kawałek dużej ściany lub czegoś, przy czym możemy stawać na rękach.

Po drugie: pamiętajcie, że na początku nie musicie nawet prostować nóg i opierać ich o ścianę, ponieważ na początku trzeba wzmocnić ręce (to jest bardzo ważne!).

Po trzecie: gdy już będziemy czuli się pewnie, to stajemy przy ścianie na prostych rękach dotykając piętami ściany (nogi też muszą być proste).
Na początku starajmy się stawać tak na 5-10 sekund

Po czwarte: teraz możemy zacząć trening. Stajemy przy ścianie dotykając piętami ściany i stoimy przez 30 sekund. Z upływem czasu staramy się wydłużać ten czas np. przez pierwszy tydzień stoimy po 30 sekund, przez drugi tydzień minutę itd.
Gdy dojdziemy do 5 minut (oczywiście można wcześniej), gdy stajemy na rękach i dotykamy piętami ściany, to odpychamy się piętami starając się utrzymać równowagę, aż w końcu zauważymy, iż spokojnie i bezproblemowo potrafimy stanąć na rękach bez towarzystwa ściany
(oczywiście trzeba regularnie trenować)
(i pamiętajmy, że jedni uczą się szybciej, a drudzy wolniej) ja jestem tak po środku ale staram się nie załamywać jak mi coś nie wyjdzie 
Powodzenia '-'

Offline

 

#2 2009-09-26 17:35:21

HubertPk

Początkujący

Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: Stanie Na Rękach

A umiecie stać na uszach?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.andrewiprzyjaciele.pun.pl www.aghzodmielec.pun.pl www.howlofterror.pun.pl www.gryjava.pun.pl www.anticcafe.pun.pl